Основні Принципи роботи компанії Бізон

Компанії з оптового продажу твердопаливних котлів

На тлі стрімкого подорожчання вартості газу та електроенергії відмінною альтернативою газовим та електричним котлам опалення стали моделі, які працюють на твердому паливі. Їх можна використовувати для комфортного обігріву приміщень незалежно від площі. Також котли за оптовими цінами від компанії Bizon будуть затребувані в регіонах, де відсутнє газопостачання або часто спостерігаються проблеми з електроенергією.

Чому вигідно придбати котел на твердому паливі?

Твердопаливні котли мають безліч переваг у порівнянні з дров’яною піччю. Перш за все вони мають менші габарити та більш високий показник ККД, вирізняються відмінною теплоізоляцією та зручним завантаженням палива. Все це пояснює попит на даний вид обладнання. Наприклад, шахтні котли тривалого горіння оптом все частіше купують для обігріву різних комерційних, промислових установ.

Крім цього купити твердопаливні котли в Україні оптом варто ще й з таких причин:

  1. Автономність роботи. Агрегат може використовувати для обігріву будь-який вид твердого палива, а його робота не залежить від інших ресурсів (електроенергії, води).
  2. Тривалість горіння. Одного закладання палива вистачає надовго (в середньому на 8 годин). Тому власнику не потрібно постійно перевіряти наявність палива, що дозволяє економити не лише ресурси, а й власний час.
  3. Довговічність обладнання. Придбавши твердопаливний котел, можна користуватися ним багато років, постійно економлячи сімейний бюджет.
  4. Різноманітні варіанти обладнання. Котли можуть мати додаткові опції, наприклад, варильну поверхню, що підвищує їхні експлуатаційні характеристики.
  5. Можливість економити на обігріві будинку завдяки тому, що вартість твердого палива нижча за ціну природного газу чи електроенергії.

Як обрати кращий котел на твердому паливі?

Перше, на що треба звертати увагу при купівлі оптом котла на дровах – це його технічні характеристики та потужність. При цьому враховується площа приміщення, яке необхідно обігріти. Крім цього, при виборі конкретної моделі обладнання, рекомендують відштовхуватися від таких параметрів:

  1. Автоматизація керування. Наявність автоматизованої системи керування обладнанням робить систему опалення більш зручною та безпечною. Окрім цього, власник може самостійно налаштувати його роботу під власні потреби.
  2. Об’єм камери згоряння. Якщо будівля має невелику площу, камера великого розміру буде зайвою. При цьому моделі з компактним розміром камери потребують біль частого поповнення палива, що не для всіх зручно.
  3. Енергоспоживання. Існують моделі твердопаливних котлів, які потребують наявності електроенергії для безперервної роботи. Це варто враховувати тим, хто проживає в регіоні, де можуть бути перебої з електрикою.
  4. Безпека. Деякі моделі мають повністю автоматизовану систему безпеки та автономного відключення к разі нештатної ситуації.
  5. Ціна. На цей показник буде впливати потужність, технічні характеристики, матеріал, з якого зроблена конструкція, тип, принцип роботи та інше. Але обираючи найдешевшу модель необхідно розуміти, що її продуктивності може не вистачити, щоб створити комфортну температуру в будинку з великою площею.

Обираючи, де можна купити котел за оптовими цінами, радимо ознайомитися з моделями, представленими в нашому каталозі. Ми пропонуємо надійне та безпечне обладнання за оптимальними цінами. Щоб купити оптом твердопаливні котли від виробника, обирайте модель та залишайте заявку на сайті або телефонуйте.

Скачать Каталог (pdf 1.2Мб)